Blog

  • Jak wybrać regały magazynowe?

    Odpowiednie wyposażenie magazynu jest ważnym elementem organizacji przechowywania ładunków, a także sprawnej obsługi klienta. Bez względu na to, czy jest to wewnętrzny magazyn firmy, czy centrum logistyczne, regały magazynowe powinny być dobierane z uwzględnieniem podobnych kryteriów. Zaliczają się do nich rodzaj towarów, czas ich przechowywania i sposób wydawania. Możliwość optymalnego doboru regałów magazynowych zapewnia zróżnicowanie ich konstrukcji.

  • Jak dobrze zagospodarować magazyn - porady i wskazówki

    Magazyn jest nieodłączną częścią każdej firmy, zapewniając miejsce do składowania rezerw surowców, zapasowych narzędzi i akcesoriów czy też gotowych produktów, zanim trafią one do dystrybutorów. Pomieszczenie to wymaga sporych nakładów na utrzymanie i eksploatację. Dlatego przy jego zagospodarowaniu niezbędne jest zadbanie o optymalizację planowania przestrzeni. Jakie czynniki odgrywają w nim istotną rolę?

  • Regały wysokiego składowania, kiedy warto je wybrać?

    Magazyn stanowi część infrastruktury każdego zakładu zajmującego się działalnością produkcyjną. Pozwala na utrzymanie ciągłości łańcucha dostaw zarówno surowców niezbędnych do produkcji, jak i gotowych wyrobów zamawianych przez klientów.

Copyrights 2019 All right reserved. Cms by Quick.Cms | Design: grafiQa