Magazynowanie wymaga odpowiedniej organizacji, dzięki której można zminimalizować koszty składowania towarów i usprawnić ich przepływ. Przestrzeń magazynową dodatkowo da się zwiększyć, wykorzystując niestandardowe rozwiązania konstrukcyjne, takie jak samonośne podesty magazynowe. Antresola może też uzupełniać halę produkcyjną lub archiwum, tworząc dodatkową przestrzeń na wyższym poziomie.

Budowa pomostów magazynowych

Antresola samonośna jest stosunkowo prostą konstrukcją, która składa się ze słupów nośnych, belek głównych i poprzecznych stężeń oraz podłogi podestu. Dodatkowe wyposażenie mogą stanowić bramki kołyskowe, które służą do umieszczania większych ładunków na pomoście. Do komunikacji pomiędzy poziomami służą solidne metalowe schody.

Zalety antresoli

Podesty magazynowe mają wiele zalet. Pozwalają znacznie zwiększyć powierzchnię składowania towarów z możliwością ich segregacji na te dostępne od razu i te przechowywane dłużej. Antresola może być ulokowana w dowolnej strefie magazynu, dostosowana do niego wymiarami i zaadaptowana do konkretnych potrzeb.

Samonośne podesty magazynowe oferuje Rosserwis – specjalista od montażu i serwisu wyposażenia magazynowego.

 

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć antresoli samonośnych.

 

Copyrights 2019 All right reserved. Cms by Quick.Cms | Design: grafiQa