REGAŁY ARCHIWALNE

Archiwum jest jednym z miejsc, w którym utrzymanie porządku i właściwa organizacja są kluczowe. To od nich w dużej mierze zależy, czy dana jednostka archiwalna zostanie szybko odnaleziona i czy będzie odpowiednio chroniona przed zniszczeniem. Do przechowywania dokumentów zgodnie ze sztuką archiwistyki służą regały archiwalne.

Regały archiwalne jezdne

Regały metalowe do archiwum powinny wyróżniać się odpornością na wilgoć, trwałością, a także wymiarami, które umożliwią wygodne ustawienie segregatorów lub pudełek z dokumentami. Komfort korzystania z takiego wyposażenia może być jeszcze wyższy, jeśli konstrukcje zostaną wyposażone w system jezdny. Regały do archiwum umożliwiają też optymalne wykorzystanie przestrzeni.

Zalety jezdnych regałów do archiwum

Regały jezdne do archiwum to jedna z propozycji firmy Rosserwis. Wykonane z metalu są trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne i łatwe do przemieszczania nawet w ciasnej przestrzeni. Ich zaletą jest też możliwość zwiększenia pojemności składowania prawie do 100% w stosunku do konstrukcji stacjonarnych. Zapewniają wygodny dostęp do dokumentów, są bezpieczne w użytkowaniu i funkcjonalne.

 

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć regałów archiwalnych.

 

Copyrights 2019 All right reserved. Cms by Quick.Cms | Design: grafiQa